Chapters Baby Book | Chapters

Chapters Baby Book

Hepimizin de çok iyi bildiği gibi zaman çok hızlı geçiyor. Bir gün ilkokula yeni başlamışken, bir bakmışsınız vizeleriyle finalleriyle uğraştığınız üniversiteyi bitirmiş, kep atıyorsunuz, ilk iş deneyimi ve terfiler derken bir bakmışsınız hayatınızın aşkı ile tanışmışsınız ve bir bebeğiniz olacağını öğreniyorsunuz!
        
   
    
         
Şüphesiz ki en unutulmaz anlarımızdan biri bebeğimiz olacağını öğrendiğimiz an! Minik ayaklarıyla o tatlı patiklerin içini dolduracak, sevimli kahkahalarıyla eve neşe katacak, her bir boğumu tek tek öpülecek, koklanacak, canımızdan bir parça. Bebeğimizle birlikte hayatımızda yepyeni bir sayfa açılıyor, hayatımız sonsuza dek değişiyor. Birinin hayatını, kendi hayatımızın önüne koymayı öğreniyoruz. Bir birey yetiştirmenin sorumluluğunun verdiği telaş ile bebeğimizin tüm ilklerine şahit olmanın verdiği heyecanın birleştiği yorucu, bir o kadar da büyüleyici olan bu süreçte sayısız anı biriktiriyoruz.
  
  
 
 
Aynı anda bir evi yönetirken, bir yandan da kendimizle ilgilenmeye çalışıyor, kimilerimiz doğum izni sonrası iş hayatına dönüyor, diğer yandan ise tüm ilgimizi bebeğimize veriyoruz! Tüm bu hayat telaşı içinde maalesef günler hızla geçiyor ve hafızamız köreliyor. Beynimiz bunca koşuşturmacanın içinde maalesef bizim için en kıymetli anıları bile bir zaman sonra siliyor, unutuyor ya da tam hatırlayamıyor. Bunu fark ettiğimizden beri insanlar olarak yüzyıllardır bir şeyleri resmederek, yazının bulunmasıyla yazarak, teknolojinin gelişmesiyle de fotoğraflarını çekerek anılarımızı kaydetmeye çalışıyoruz.
  
  İşte bu yüzden Chapters Baby Book’u hayatın yoğun telaşında bebeğinin en özel anlarını unutmak istemeyenler için tasarladık. Bebekleri anne ve babalarının en değerli varlıkları. İlk adımı, ilk gülüşü, ilk kelimesi, ilk ve en sevdiği oyuncağı… Chapters Baby Book ebeveynlerin bu çok özel hatıraları sonsuza kadar hatırlamasına yardımcı olmak ve hatta ultrason fotoğraflarını, ilk emziğini, hastane bilekliğini, ilk patiğini, düşen ilk dişini saklamaları için tasarlandı.
 
  
 
 
Chapters Baby Book’u tasarlarken hem anneleri, hem de büyüdüklerinde bu defteri hediye edeceğiniz   küçüklerimizi düşündük. Bu defter hem anneliğin yoğun temposunda bile kolayca doldurabilecek bir yapıya sahip olmalı, hem de gerçekten en özel anları unutulmaz kılmalıydı. Yalnızca ilklerden fazlasını, çok daha fazla deneyimi içermeliydi; bebeğinizin ilk saç kesimini, ilk tatilini ve hatta ilk tüylü dostunu... Sonuçta Chapters Baby Book ebeveynlerin bebekleri büyüdüğünde onlara keyifle hediye edecekleri duygu yüklü bir sürpriz olacaktı!
  
  
  
  
Doğum öncesi süreçten başlayarak, bebeğinizin birinci yaşına kadar olan tüm anılarını not etmeniz ve fotoğraflarını saklamanız için yeterli alana sahip olan Chapters Baby Book’un içerdiği “İlk Fotoğrafın”, “El ve Ayak İzin”, “İlk Banyon” ve “Unutulmaz Sözlerin” gibi yönlendirici başlıklarla anneleri ‘nereden başlamalıyım’ derdinden kurtarıyor.
    
   Keten kumaş kapağı, altın folyo detayları, minimal tasarımı, ekstra kalın özel, zamansız sayfaları ile sade ve sevgi dolu bir defter olan Chapters Baby Book’u pembe, mavi ve gri olmak üzere 3 farklı renkte hazırladık. İçine yazılan anılar kadar ilk emzik, favori oyuncağı gibi eşyaların da çok önemli hatıralar olduğunu bildiğimiz için defter ile aynı renkte, keten kumaş kaplama ve derin bir kutu ile tamamladık! Unutmayın, düşündükçe içimizi ısıtan bu anılarımızı kaydetmek ve bebeğinize harika bir anı defteri hazırlamak için hiçbir zaman geç değil! Eskiden çektiğiniz fotoğraflar ve elinizdeki tarihler ile geriye dönük olarak Chapters Baby Book’u kolayca doldurabilirsiniz.
 
  
 
 
Eğer siz bebek beklemiyorsanız ama bebek bekleyen yakınlarınız var ise, onlara Chapters Baby Book’u hediye edebilirsiniz ve tamamen onlara özel bir hediye vermek için monogram servisimizi kullanarak defterin üzerine bebeklerinin adını yazabilirsiniz
 
  

Yorum yazın

Lütfen dikkat, yorumlar yayınlanmadan önce onaylanacaktır