İade Politikamız

Satın aldığınız ürün için 15 gün içerisinde iade edilebilir veya değişim talebinde bulunulabilirsiniz. İade ya da ürün değişiminin yapılabilmesi için, lütfen sipariş numaranız ile birlikte info@chapters.com.tr adresinden bizimle iletişime geçin.  İade ve değişimlerde dönüş kargo ücretinin müşteri tarafından karşılanarak aşağıdaki adrese gönderilmesi gerekir.

Lütfen bizimle iletişime geçmeden herhangi bir ürünü iade etmeyin. 

Sipariş ettiğiniz herhangi bir şey hasarlı/hatalı gelirse, lütfen sipariş numaranız, hasarın açıklaması ve fotoğrafı ile birlikte info@chapters.com.tr adresinden bizimle iletişime geçin. Hasarlı veya kusurlu kabul edilen ürünler, nakliye ücreti dahil hiçbir ekstra ücret ödemeden değiştirilecektir.


İade adresi:
CHAPTERS OFİS VE YASAM ÜRÜNLERİ
Semikler Mahallesi 6275/1 Sokak No:3/A
35560 İzmir 

Telefon: 05309583673


Herhangi bir sorunuz var mı? Yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Lütfen bize info@chapters.com.tr adresinden ulaşın.

 


Ürünün ve Bedelin İade Edilebilme Koşulları :
İade orijinal kutu ile birlikte yapılmalıdır. Kullanılmış, kişiye özel tasarım yapılmış, tahrip edilmiş ve orjinal kutusu bozularak yeniden satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.


Ürün, burada belirtilen iade koşullarına uygun ise iade işlemi başlatılır. İade onaylandığında alıcının kayıtlı e-mail adresinden alıcıya ulaşılarak, kredi kartıyla yapılan ödeme hesabına geri yatırılır. Bu süreler bildirim tarihinden itibaren en geç on (10) işgünü içerisinde yapılır.