Hikayemiz

Merhaba, ben Günce. Chapters’ın kurucusu, tasarımcısı, kargocusu, sosyal medya uzmanı, fotoğrafçısı ve müşteri temsilcisiyim :)  Tabii ki eşim Semih’in de çok emeği var Chapters’ta. Hem evlenmeseydik belki de bugün Chapters olmayacaktı, anlatayım...

Özel sektörde çalışıyordum ve “kendi işimi” kurmak istiyordum. Muhtemelen bunu bir dönem hepimiz hayal etmişizdir. O sıralar evlilik hazırlığı içindeydik ve tüm notlarımı gerçekten özel bir defterde toplamak istiyordum ancak Türkiye'de bulamıyordum. Birden aklıma bir fikir geldi. Bir "Wedding Planner" tasarlamak ile başlayıp, hayatı daha ışıltılı bir hale getiren şık, feminen ve mutlu bir marka yaratacaktım! Tabii ki hemen sonrasında evren bana mesajlar göndermeye başladı…

Nereden başlamam gerekiyor, kimlerle çalışmalıyım diye düşünürken, bir uçak seyahatinde önemli bir matbaanın sahibiyle tanıştım. Elimde kartvizit arkama yaslanırken gülümsüyordum ve bunun Chapters’a giden yolculuğun ilk önemli adımı olduğunu biliyordum.

Filmlerdeki gibi bir garajımız olmadığı için evin düzenini alt üst edip, çalışmalarımı salonun orta yerine koyduğum bir çalışma masasında sürdürdüm ve sonrasında evin her yerini kolilerle doldurdum. Üst üste duran kolileri oyun alanı olarak kullanan kedilerim bu durumdan çok memnundu tabii!

Bugün Chapters keyifle döşenmiş mağazası, kocaman depo-ofisi ve 3 çalışanı ile hizmet veriyor ve ben sevgiyle bağlı olduğum bir işim olduğu için her gün şükrediyorum. Amacım her yaştan insanın keyifle kullanacağı ve mutlulukla taşıyacağı, hayatımızı kolaylaştıran ve her anımızı özel kılan ürünler tasarlamak.

Sevgiler,

Günce Kazazoğlu

      Sunny ve Nom Nom ile tanışın